aks_busko.jpgcracovia.jpggks_bechat.jpggornik_zabrze.jpggranat_skar.jpggwarek_zabrze.jpgjagiellonia.jpgks.jpgpogo_szcz.jpgpolonia_bytom.jpgpolonia_warsz.jpgsparta-lubliniec.jpgstal_rzesz.jpgstar_starach.jpgwidzew.jpgwisa_puawy.jpgyrardowianka.jpgzag_sosnowiec.jpgzagebiak_dbrowa.jpg

Wizyty

6767880
dziś
wczoraj
wszystkie
1521
4014
6767880

Your IP: 54.81.112.7
Server Time: 2018-06-19

Odwiedza nas 361 gości oraz 0 użytkowników.

zdjęcie dnia

Paprota Pamela.jpg

Maszyny PABLO

p2.jpgp3.jpgp4.jpgp5.jpgp6.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpg

KlasaBiznes

kb1.jpgkb2.jpgkb3.jpgkb4.jpgkb5.jpgkb6.jpg

DOMOS AGD

domos6.jpgdomos5.jpgdomos2.jpgdomos3.jpgdomos1.jpgdomos4.jpg

Dom Chleba

d1.jpgd2.jpgd3.jpg

 XXVI Mistrzostwa Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej Zawiercie   

Oldboje Pogoni Szczecin wywalczyli w Zawierciu Mistrzostwo Polski! "Portowcy Stars" w finale pokonali Hutnika Kraków, którego wcześniej odprawili z kwitkiem również w rozgrywkach drugiej fazy grupowej. 
Mistrzowskiego tytułu z zeszłego roku bronił Gwarek Zabrze. Tym razem w turnieju rywalizowały 22 drużyny. W sobotę szczecinianie grali w rozgrywkach grupowych. "Portowcy Stars" nie byli litościwi dla rywali. Kolejno odprawiali z kwitkiem: Widzew Łódź (11:1!), GKS Bełchatów (9:1), Manhattan Trzebina (6:2) oraz Cracovię (3:1). Te wyniki pozwoliły Oldbojom Pogoni zająć pierwsze miejsce w grupie i awansować do kolejnej fazy.  
W rozgrywkach drugiej fazy grupowej do gry weszli obrońcy tytułu - Gwarek Zabrze oraz gospodarze - Warta Zawiercie. Oprócz Warty "Portowcy Stars" rywalizowali jeszcze z Hutnikiem Kraków, OTKKF Stadion Zawiercie oraz GKS-em Jastrzębie. Szczecinianie rozpoczęli od minimalnego zwycięstwa po zaciętym meczu z Hutnikiem (5:4). Następnie pokonali zawierciańskie Wartę 5:2 i Stadion 5:0. Na koniec, już pewni awansu, stracili pierwsze i zarazem ostatnie punkty w turnieju i zremisowali z GKS-em Jastrzębie 2:2. 
Szczecinianie trafili do półfinału, wygrywając swoją grupę. Tam spotkali Zagłębie Sosnowiec. Rywale nie mieli jednak szans i "Portowcy Stars" po wygranej trafili do finału.  
W meczu o Mistrzostwo Polski Oldboje Pogoni zmierzyli się z Hutnikiem Kraków, którego wcześniej pokonali w grupie 5:4. Finał należał jednak do szczecińskich piłkarzy, którzy bezapelacyjnie pokonali rywala z Małopolski 4:0! Warto dodać, że już na początku meczu bramkarz Hutnika zobaczył czerwoną kartkę.
596 330 oldboje medale 408f43

 Zdobywcy Mistrzostwa Polski Oldbojów: Wojciech Tomasiewicz, Dariusz Adamczuk, Grzegorz Matlak, Maciej Stolarczyk, Olgierd Moskalewicz, Bartosz Ława, Edi Andradina, Arkadiusz Kondraciuk, Artur Błażejwski, Radosław Kozieł, Paweł Markiewicz, Artur Dmowski, Sławomir Zagrodzki, Marcin Błażowski.

XXVI MP schemat - wyniki-page-001 CopyXXVI MP schemat - wyniki-page-002 Copy

Końcowa klasyfikacja mistrzostw

1. Pogoń Szczecin

2. Hutnik Kraków

3. Zagłębie Sosnowiec

4. Cracovia Kraków

5-6. MOZ Kielce, GKS Jastrzębie

7-8. Oldboys Olsztyn, Warta Zawiercie

9-10. Gwarek Zabrze, OTKKF Stadion Zawiercie

Nagrody Indywidualne:

Najstarszy zawodnik - Zdzisław Mojecki (MOZ Kielce)

Najlepszy bramkarz - Sławomir Dąbrowski (MOZ Kielce)

Najlepszy strzelec - Bartosz Ława (Pogoń Szczecin)

Najlepszy zawodnik - Bartosz Ława (Pogoń Szczecin)

 

Link do meczy finałowych i ceremoni zakończenia http://www.osir.net.pl/aktualnosci/334