aks_busko.jpgcracovia.jpggks_bechat.jpggornik_zabrze.jpggranat_skar.jpggwarek_zabrze.jpgjagiellonia.jpgks.jpgpogo_szcz.jpgpolonia_bytom.jpgpolonia_warsz.jpgsparta-lubliniec.jpgstal_rzesz.jpgstar_starach.jpgwidzew.jpgwisa_puawy.jpgyrardowianka.jpgzag_sosnowiec.jpgzagebiak_dbrowa.jpg

We have 9 guests and no members online

Mini kalendarz

23:43, 23rd September 2023
«  September 2023  »
SMTWTFS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2023    |    Imieniny obchodz: Tekla, Bogusław

zdjęcie dnia

Kuc-Piechota Monika.jpg

Maszyny PABLO

p2.jpgp3.jpgp4.jpgp5.jpgp6.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpg

KlasaBiznes

kb1.jpgkb2.jpgkb3.jpgkb4.jpgkb5.jpgkb6.jpg

DOMOS AGD

domos4.jpgdomos3.jpgdomos5.jpgdomos6.jpgdomos1.jpgdomos2.jpg

Dom Chleba

d1.jpgd2.jpgd3.jpg

Jesteśmy grupą osób z Kielc, powyżej 35 lat. Naszą pasją jest piłka nożna. Wielu z nas grało w klubach piłkarskich, obecnie po przekroczeniu magicznej 35-tki kontynuujemy naszą przygodę kielce oldbojez piłką nożną, grając w drużynie "Kielce Oldboje".

Nasze główne cele to promocja miasta Kielce na arenie ogólnopolskiej, choć wśród naszych marzeń są również mecze na boiskach europejskich.

Chcemy promować zdrowie  i zdrowy tryb życia poprzez aktywność sportową opartą o ideały gry zespołowej.

Dodatkowo pragniemy wspierać młodych, utalentowanych piłkarzy, pokazywać im, że dzięki determinacji i ciężkiej pracy można sięgać gwiazd.


Prezydent Miasta Kielce jest z nami !!

                                                                   prezydent

"Uwierz w Kielce" - tak brzmi myśl przewodnia Prezydenta Miasta Kielce Wojciecha Lubawskiego, który został honorowym patronem drużyny piłkarskiej Kielce Oldboje. Dziękujemy Panie Prezydencie i zobowiązujemy się pamiętać o promowanej przez Pana idei podczas naszych sportowych pojedynków.

kielceoldboje


 


 Prof. dr hab. Antoni Feluś z nami !!!!

 

 

"BIEGŁY GRAFOLOG TAKŻE Z NAMI."

Drużynę Kielce Oldboje swoim patronatem objął także znany w Polsce biegły grafolog Prof. dr hab. Antoni Feluś.


Znany lekarz w Polsce.

Drużynę Kielce Oldboje objął honorowym patronatem znany lekarz w Polsce Tomasz Rybak.

To wybitny fachowiec w medycynie sportowej, rehabilitacji oraz neurochirurg. Wykorzystując najnowszą metodę i autologiczny czynnik wzrostu leczy urazy oraz schorzenia narządu ruchu. Do niego zgłaszają się najwybitniejsi polscy sportowcy. To wspaniała osobowość o otwartym sercu.


Kolejny ważny patron drużyny Kielce Oldboje.

Berens Wacław to znakomity lekarz chirurg, który obejmuje honorowym patronatem drużynę Kielce Oldboje. Od wielu lat ratuje ludzkie życie pracując w Centrum Okologii w Kielcach. Jest człowiekiem pogodnym i pełnym humoru .

To ujmujący i arcyciekawy człowiek.


 Znakomity ortopeda z drużyną Kielce Oldboje

 Sławomir Marcinkowski jest specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii. Nadmieniamy iż w 2012 roku został uznany lekarzem roku. Podejmuje się najbardziej skomplikowanych operacji.

 Pacjenci mówią, że jest świetnym fachowcem, który walczy o zdrowie każdego pacjenta. To tytan pracy, który nie chodzi, a biega. To wspaniala osobowość tryskająca humorem i szczerością intencji.


Daniel Wydrych - znany dziennikarz Radiowej Jedynki

Honorowym patronatem objął dziś naszą drużynę znany dziennikarz Daniel Wydrych z audycji Sygnałów Dnia programu 1-go polskiego radia.

Był wydawcą, serwisantem, prowadził magazyny informacyjne. Nowym rozdziałem w jego życiu było prowadzenie popołudniówki w Radiowej Jedynce. Dzisiaj zaś razem z Krzysztofem Grzesiowskim wprowadza słuchaczy w nowy dzień w "Sygnałach dnia". Z całą pewnością jest to już osobowość radiowa mająca silne związki z regionem świętokrzyskim.


Szok!!!

Honorowego patronatu udzielił  drużynie Kielce Oldboje znany nam wszystkim kabaret OT.TO.

Ceniony jest za swoją otwartość, muzykalność i bezpośredni kontakt z widzami. 

Eksploatuje inne niż polityka rejony absurdu.


Szok po raz drugi !!!

Swoim patronatem drużynę Kielce Oldboje objął kultowy zespół polski Golec uOrkiestra. Nikomu nie trzeba wyjaśniać kim są bracia Golcowie. Na każdej imprezie ich piosenki są śpiewane. Podczas kilkunastoletniej dzialalności muzycy zagrali ponad 1500 koncertów w Polsce i zagranicą, odwiedzając Stany Zjednoczone, Węgry, Grecję, Anglię, Watykan, Kanadę, Austrię, Belgię, Hiszpanię, Czechy, Niemcy, Ukrainę, Litwę oraz Serbię.


 Tłumacz przysięgły języka niemieckiego także z nami

Drużynę Kielce Oldboje swoim patronatem objął tumacz przysięgły języka niemieckiego Jerzy Słaby.

Jego pasją życiową jest piłka nożna. Stąd też doskonale rozumie drużynę Kielce Oldboje, pomagając jej w kontaktach z piłkarską Europą.

Bundesliga to kierunek drużyny Kielce Oldboje.


Prestiżowa gazeta także z nami

 

 Dziennik Gazeta Prawna - ogólnopolski dziennik ukazujący się od 14 września 2009 roku. Powstał z połączenia dwóch czasopism krajowych: "Gazety Prawnej" i "Dziennika". Gazeta nie ma wydania sobotnio-niedzielnego, ukazuje się pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Dziennik Gazeta Prawna objął swoim patronatem drużynę Kielce Oldboje.


Patronat klasztoru na Karczówce w Kielcach

 

Również Pallotyni z klasztoru na Karczówce przyłączyli się do projektu Kielce Oldboje, bowiem honorowy patronat nad drużyną objął rektor wspólnoty, ks. Jan Oleszko SAC.

Nasza współpraca może objąć również aspekty pozasportowe, a wszystko za sprawą rozpoczynającego późną wiosną działalność Pallotyńskiego Centrum Dialogu, Wychowania i Promocji KARCZÓWKA KLASZTOR.


Fundacja Pomocy Dzieciom objęła drużynę Kielce Oldboje swoim patronatem.

Fundacja Przystanek - Dziecko została powolana do istnienia w 2007 roku, by wspierać i pomagać wszelkimi formami rodzicielstwa zastępczego.

Pomaga w nagłych wypadkach rodzinom i dzieciom.


Kielecki Teatr Tańca

Kielecki Teatr Tańca objął także patronatem drużynę Kielce Oldboje.

 

To artystyczna wizytówka województwa świętokrzyskiego. Założony został w 1995 roku w Kielcach i prowadzony po dziś dzień przez Elżbietę Szlufik - Pańtak i Grzegorza Pańtaka.

Jeden z trzech instytucjonalnych teatrów tańca w Polsce. Specjalizuje się w repertuarze opartym na stylach tańca jazzowego. Posiada doswiadczenie również w stylach tańca współczesnego i neoklasyce.


Kancelaria Adwokacka patronem honorowym drużyny Kielce Oldboje

Jesteśmy zaszczyceni iż drużynę Kielce Oldboje objęła patronatem

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Michalski.


Kolejny ważny patron.

Drużynę Kielce Oldboje objęła swoim patronatem

Kancelaria Radcy Prawnego - Maciej Pięta.

To znakomita informacja dla drużyny.


Kolejny ważny patron Polańscy Taborowicz Kancelaria Prawna s.c.

Specjalizuje się w prawie: gospopdarczym, cywilnym, pracy, energetycznym, zamówień publicznych, autorskim i własności przemysłowej oraz spółdzielczym. Priorytetem kancelarii jest służenie pomocą prawną, mającą przełożenie praktyczne.

Działalność kancelarii i jej Wspólników ma także swój wymiar społeczny, który odzwierciedla się w działaniach charytatywnych oraz pro publico bono.


Nadruki na strojachkielceoldboje

Dzięki współpracy z kielecką agencją reklamową QEEBEC mamy profesjonalne stroje, na koszulkach pojawił się herb Kielc oraz nasza nazwa zespołu Kielce Oldboje.


Radio Plus Patronem medialnym drużyny Kielce Oldboje

Radio PLUS. Łagodne przeboje. Najlepsza, spokojna muzyka. Wiadomości lokalne, rodzinna atmosfera, tradycyjne wartości, poradniki.  To elementy z którymi kojarzy się Radio PLUS, nadające na częstotliwości 107,9FM. Teraz Radio Plus objęło patronatem medialnym drużynę Kielce Oldboje. Dziękujemy.


Echo Dnia patronem medialnymkielceoldboje

Świętokrzyska gazeta codzienna Echo Dnia objęła naszą drużynę patronem medialnym.


Serwis internetowy kieleckifutbol.pl wspiera nas.

Lokalny serwis internetowy www.kieleckifutbol.pl udzielił nam również wsparcia medialnego.


Targi Kielce to drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej i jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. Targi Kielce są organizatorem konferencji, seminariów i koncertów. Od niedawna wspierają również drużynę Kielce Oldboje.


Kolejnym naszym Patronem Honorowym jest Kielecki Park Technologiczny. To wielofunkcyjnty obszar aktywności gospodarczej działajacy w obszarze nowoczesnej infrastruktury miasta Kielce.